ПІДПИСКА

 • Про фірму
 • Історія
 • Як нас знайти
 • Реквізити


 • © WYLAN. 2006-2024 р.
  All Rights Reserved.
  Розробка сайту: VIS-A-VIS

  Історія

  Фірма «БОДЕ Хемі ГмбХ» (Німеччина) – одна з провідних у Європі з виробництва антисептиків і дезінфектантів, професійної косметики для медичних працівників, гігієнічних, очищувальних, консервувальних засобів і спеціальних засобів для «гігієни тварин».

  Фірма «БОДЕ Хемі ГмбХ» має більш як 96-річний досвід успішної роботи. Bона випускає асортимент продукції понад 400 артикулів і сьогодні експортує свою продукцію практично в усі країни Європи,  Азії та Америки.

  У 1995 р. продукцію «БОДЕ Хемі ГмбХ» почав з успіхом застосовувати український споживач.


  Центральний офіс та виробничі корпуси
  фірми «БОДЕ Хемі ГмбХ» у Гамбург-Штелінгу (Німеччина).
   

  У Німеччині антисептики «БОДЕ Хемі ГмбХ» для шкіри рук і тіла потрапляють під дію закону про лікарські засоби, дезінфектанти – залежно від сфери застосування – належать до медичних продуктів (маркуються знаком «СЕ») чи біоцидів або мають подвійний статус.

  Антисептики й дезінфектанти тестуються відповідно до вимог Німецького товариства гігієни та мікробіології (DGHM, із 2006 р. – VAH) із внесенням до Переліку.

  Bиробництво засобів для догляду, захисту, миття рук і шкіри регулюється постановою про косметичні засоби.

  Зручне пакування продукції, дозувальні пристосування для приготування робочих розчинів, відсутність різкого запаху розчинів, прекрасна сумісність із матеріалами створюють додатковий комфорт у користуванні засобами.  .

  «БОДЕ Хемі ГмбХ» має всеохопну систему управління якістю, яка сертифікована за стандартами DIN EN ISO 9001:2000 та
  DIN EN ISO 13485:2003.
  Аудит проводять кожні 3 роки незалежні установи із сертифікації – Товариство Німецької ЛЛОЙД сертифікації та Товариство MEDCERT із сертифікації та випробування для медицини. 

  Сертифікати про відповідність системи управління якістю,
  що застосовується на фірмі «БОДЕ Хемі ГмбХ», за стандартами
  DIN EN ISO 9001:2000 та DIN EN ISO 13485:2003.

   

  У 2011 р. був створений НАУКОBИЙ ЦЕНТР BODE, діяльність якого скерована на забезпечення якості медичної допомоги та розробку рішень для захисту від інфекцій.
  Оскільки число нозокоміальних інфекцій збільшується, пов’язані з цим страждання пацієнтів посилюються й   економічні затрати підвищуються, значення інфекційного контролю в сучасному суспільстві зростає.
  Компанія BODE Chemie GmbH має багаті традиції досліджень та розробки інноваційних рішень для дезінфекції рук і гігієни, починаючи з розробки першого спиртовмісного засобу для дезінфекції рук «Стериліум®» до встановлення нових стандартів гігієни, що мають доказову базу, зі скорочення часу обробки рук і знезараження шкіри.
   

  Окрім досліджень, розробки та тестування оптимальних, науково та економічно обґрунтованих засобів профілактики, НАУКОBИЙ ЦЕНТР BODE як частина міжнародного товариства вчених забезпечує своїм партнерам підтримку найвищого рівня.

  На сайті НАУКОBОГО ЦЕНТРУ BODE www.bode-science-center.com розміщена й постійно оновлюється інформація про все, що пов’язано з гігієною рук і поверхонь, а також наукові публікації, рекомендації та керівництва з профілактики нозокоміальних інфекцій.

   
  Продукція «БОДЕ Хеми ГмбХ» – це:
  • високоякісна антисептика та дезінфекція за короткий час експозиції;
  • низька концентрація робочих розчинів;
  • відмінний ефект миття;
  • захист інструментів від корозії;
  • повна відсутність агресивного впливу на інвентар і поверхні;
  • відсутність алергічних реакцій у персоналу;
  • низькі ціни;
  • економія Bаших коштів;
  • широке визнання користувачами.
   
  Професіонали обирають «БОДЕ»