ПІДПИСКА


© WYLAN. 2006-2024 р.
All Rights Reserved.
Розробка сайту: VIS-A-VIS

01.02.2022

Sterillium® - "Бренд століття"

Коли назва говорить усе:

Sterillium® знову став «Брендом століття» у 2022 році.

Справжній блакитний значок, синонім дезінфікуючого засобу для рук.

Назва говорить сама за себе: Sterillium® знову був обраний «Брендом століття». 

Нагорода, присуджена видавничою групою ZEIT, відзначає німецькі бренди, які є прикладом цілій категорії продуктів.

 

«Ми дуже задоволені вибором. Це спонукає нас продовжувати впроваджувати інновації у сфері профілактики інфекцій», – говорить Хоссейн Гухарі, глобальний старший менеджер з продуктів для рук та шкіри, відділу дезінфекції PAUL HARTMANN. «Люди в усьому світі цінують синю пляшку Sterillium® і вірять в її ефективність для запобігання інфекціям. Це стало очевидним у ході пандемії коронавірусу».

Введення бренду до вищого класу німецьких брендів є повністю ініціативним – без попередньої заявки – незалежним журі та є безкоштовним для відібраних компаній. Журі видавничої групи ZEIT дотримується набору обов’язкових правил і спирається на вибрані факти, які свідчать про успіх бренду. Наприклад, враховуються такі фактори, як вік бренду, чи належить він до сімейного бізнесу, його міжнародність, чи він став основним продуктом німецького життя.

Новим є те, що бренди більше не визнаються «Брендом століття» лише один рік – замість цього назва залишається чинною назавжди. Відібрані бренди та компанії детально представлені в книзі "Deutsche Standards – Marken des Jahrhunderts 2022» (Німецькі стандарти – бренди століття 2022), яка була опублікована 10 листопада 2021 року.